Przedstawiciel handlowy (branża elektromechaniczna)

Gi Group Sp. z o.o.

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie i utrzymywanie i nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami z branży elektromechanicznej
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów
  • Realizacja założonych celów na powierzonym terenie
  • Raportowanie wyników pracy
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kontaktach handlowych oraz znajomość branży elektrotechnicznej
  • Wykształcenie średnie elektrotechniczne lub elektryczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Operatywność, odpowiedzialność i uczciwość, wysoki poziom motywacji wewnętrznej i ukierunkowanie na osiąganie celów
  • Czynne prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednie przez naszego Klienta
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi