Merchandiser

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź Skierniewice Zduńska Wola Piotrków Trybunalski Radomsko Opoczno Pabianice

Obowiązki:

  • Dbanie o zatowarowanie półki (dostępność produktu na półce) oraz dodatkowych ekspozycji zgodnie ze standardem Firmy
  • Ekspozycja półkowa ustawiona wg linii kolorystycznych
  • Ustawianie produktów zgodnie z obowiązującymi zasadami merchendisingowymi,
  • Instalowanie materiałów POS oraz dbanie o ich nienaganny stan techniczny i wizualny,
  • Kontrola terminów przydatności,
  • Usuwanie z półek produktów niepełnowartościowych
  • Opakowania ustawione etykietą przodem do klienta
  • Dbanie o nienaganny wygląd produktów
  • Zapewnienie produktom właściwych oznaczeń cenowych w tym cen promocyjnych.
  • Zapewnienie najlepszych miejsc dla ekspozycji dodatkowych
  • Wystawienie ekspozycji dodatkowej zgodnej ze standardami Firmy
  • Organizacja i rozliczenie dodatkowych aktywności promocyjnych.

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku po 8 h dziennie
  • Gotowość do długofalowej współpracy
  • Gotowość do codziennych podróży po wyznaczonym regionie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym profilu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Niezbędne narzędzia - samochód służbowy z możliwością wykorzystywania również
    do celów prywatnych (limit kilometrów) oraz telefon z aplikacją do raportowania,
  • Program lojalnościowy Adecco +Club
  • Wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii

Numer referencyjny: MER/AZ/LDZ/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi