Specjalista ds. sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zadania:

  • Budowanie partnerskich relacji biznesowych z klientami
  • Tworzenie długoterminowych strategii sprzedaży i inicjatyw marketingowych
  • Systematyczna analiza i raportowanie wyników sprzedaży, oczekiwań, rynku, konkurencji i trendów
  • Budowanie i zarządzanie kanałami sprzedaży wspólnie z partnerami Huawei
  • Zarządzanie relacjami z partnerami Huawei
  • Dostarczanie tygodniowych raportów aktywności sprzedażowej i prognoz sprzedaży.
  • Osiąganie miesięcznych i rocznych celów sprzedażowych
  • Zarządzanie i nadzorowanie procesu sprzedaży od przedsprzedaży przez testy produktów do sprzedaży końcowej

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu silnych relacji biznesowych
  • Proaktywne i entuzjastyczne podejście do pracy. Wysoka motywacja
  • Doskonała umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętności komunikacji, prezentacji, współpracy w grupie oraz wysoka kultura osobista
  • Preferowana jest dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 2 500 zł. netto + do 1000 zł. netto premii
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-844) Plac Europejski 2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom z Grupy Adecco, do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.
Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w obecnych i przyszłych rekrutacjach, w tym prowadzonych przez inne podmioty, w tym podmioty z Grupy Adecco, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następujących klauzul, przy czym zamieszczenie każdej z klauzul jest niezależne od siebie i w pełni dobrowolne, nie zamieszczenie którejkolwiek z klauzul uniemożliwi realizację celów określonych w tej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z obecnym procesem rekrutacji.

Numer referencyjny: SDS/H/LDZ/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi