Inżynier w Dziale Research & Development

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój nowych produktów i usprawnienia istniejących produktów

  • Prowadzenie prac badawczych w obszarze rozwoju powłok optycznych (uruchomienie nowego wyposażenia do rozwoju powłok), badania laboratoryjne

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej w zakresie prowadzonych badań

  • Dostarczenie kierownikowi działu niezbędnych danych pozwalających na utworzenie i monitorowanie przebiegu realizacji programu inżynieryjnego

  • Realizacja zadań powierzonych przez bezpośredniego przełożonego zgodnie z oczekiwaniami odbiorców wewnętrznych i zewnętrznych, obowiązującymi przepisami, polityką i innymi ustaleniami

  • Podejmowanie inicjatywy w zakresie własnych działań zapobiegania powstawania niezgodności wykonania z przyjętym zobowiązaniem, korygujących w przypadku powstawania niezgodności

  • Zmierzających do coraz lepszego i efektywnego kosztowo zaspakajania potrzeb odbiorców zewnętrznych i wewnętrznych

  • Przeprowadzenie testów produktów, komponentów i prototypów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane z zakresu Chemii lub Inżynierii Materiałowej
  • Doświadczenie w realizacji projektów badawczych i prowadzeniu prac laboratoryjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość metodologii DMAIC będzie wartością dodaną
  • Proaktywność oraz zaangażowanie w dążeniu do celu

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę z ekspertami i nowoczesnymi technologiami

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach rekreacyjnych w Polsce, dofinansowanie do wakacji, ZFSS)

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

Numer referencyjny: IRD/P/2018

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Badania i rozwój