Full-Stack / Salesforce Developer

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzeniem nowych rozwiązań opartych o platformę Salesforce wykorzystując do tego:

    • APEX - język obiektowy wywodzący się z Javy

    • Javascript – najnowsze standardy ECMA

    • Lightning Component Framework

    • Framework Visualforce

    • HTML

  • Wdrażaniem rozwiązań ‘out-of-the-box’ oferowanych przez platofrmę Salesforce:

    • E-commerce

    • Service Cloud

    • Sales Cloud

    • Marketing Cloud

    • CRM

    • Salesforce Einstein AI

  • Wsparciem technicznym dla istniejących rozwiązań

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości przynajmniej jednego języka obiektowego: Java, C#, C++ i/lub języka JavaScript (ECMAScript 2015 i wyżej)

  • Znajmości zagadnień z zakresu teorii programowania obiektowego

  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji: GIT, SVN

  • Chęci nauki nowych technologii (Cloud Computing, APEX, Lightning, Visualforce)

  • Chęci rozwoju w kierunku full-stack developer

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej własnych rozwiązań

Oferujemy

Co możemy Ci zapewnić?

  • Pracę w jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
14.03.2019

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Programowanie