Pracownik działu HR z j. niemieckim lub francuskim

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu

  • Ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich

  • Przygotowywanie listy płac i raportów

  • Rozliczanie delegacji pracowniczych

  • Dbanie o poprawny obieg dokumentacji HRowej

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (min. B2)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Doświadczenie nie jest wymagane (prowadzimy rekrutację na różne poziomy stanowisk)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity pozapłacowe, m.in.: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna

  • Szkolenia i treningi dla wszystkich pracowników firmy

  • Kursy językowe

  • Owoce i kanapki w biurze

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry