Specjalista ds. BHP

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wykonywanie wszystkich zadań zgodnie z rozporządzaniem Rady Ministrów z 2 września 1997 r. w

  • sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Uczestniczenie w doskonaleniu i nadzorowaniu wewnętrznego systemu bezpieczeństwa i higieny pracy w

  • zakładzie

  • Aktywny udział i doradztwo we wdrażaniu inwestycji i rozwiązań technicznych w procesie produkcyjnym

  • Sporządzanie i komunikowanie raportów, analiz i zestawień w języku angielskim

  • Tworzenie procedur i opiniowanie instrukcji

  • Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu BHP

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (studia kierunkowe z zakresu BHP lub studia podyplomowe)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących wymagań zasadniczych i minimalnych dla maszyn (mile

  • widziane doświadczenie w analizach dotyczących bezpieczeństwa maszyn)

  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość wymagań BHP odnoszących się do procesów produkcyjnych

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ:

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania

  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Ostatnia aktualizacja:
11.04.2019

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Human Resources / Kadry