Analityk HR

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowego centrum SSC, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w dziale HR na stanowisku analityka danych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zarządzanie danymi HR oraz przygotowywanie raportów;

  • analiza i korekcje danych;

  • wprowadzenie danych do systemu;

  • współpraca z zespołami zlokalizowanymi na całym świecie;

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (kierunki powiązane z HR lub analizą);

  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • bardzo dobra znajomość programu Excel (tabele przestawne, wyszukaj jeżeli, itp.);

  • znajomość programu ERP;

  • rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne.

Oferujemy

  • umowa o pracę z 3-miesiecznym okresem próbnym;

  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, itp.;

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach;

  • praca w centrum Łodzi;

  • przyjazna atmosfera.

Ostatnia aktualizacja:
27.03.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Human Resources / Kadry