Kierownik ds. Rozwoju Sieci

Żabka Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

  • koordynowanie procesu remodelingu i otwarcia sklepów Żabka

  • skuteczne przeprowadzenie Franczyzobiorcy przez proces otwarcia sklepu

  • organizacja procesu zatowarowania i roztowarowania

  • współpraca z innymi działami biorącymi dział w procesie otwarcia sklepu

  • dbanie o wysoki standard jakości sklepów zgodny z wytycznymi sieci

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków (koordynacja procesów, współpraca w rozproszonej sieci sprzedaży)

  • umiejętności pracy na podstawie harmonogramu

  • gotowości do pracy w nienormowanych godzinach

  • znajomości branży FMCG (mile widziane)

  • gotowości do podróży służbowych - prawo jazdy kat. B.

  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy+karta paliwowa, telefon służbowy oraz tablet)

  • perspektywę rozwoju zawodowego

  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

Ostatnia aktualizacja:
16.05.2019

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Kadra zarządzająca