Magazynier - Operator Wózka Widłowego

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

Proponujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatki stażowe

  • Możliwości rozwoju zawodowego szeroka baza szkoleń wewnętrznych

  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Wymagania

Praca polega na:

  • Rozładunku i załadunku towarów

  • Kontroli jakości towaru

  • Obsłudze wózka widłowego

  • Dbałości o porządek w magazynie i na przyległym terenie

Oferujemy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w magazynie

  • Uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego warunek konieczny

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym;

  • Mile widziana gotowość do pracy w godz. 16.00 – 24.00

  • Zaangażowania i chęci do pracy;

  • Sumienności w pełnieniu obowiązków.

Ostatnia aktualizacja:
28.08.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja