Kierownik Projektu Wdrożenia Systemu ERP

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przeprowadzenie kompletnego projektu wdrożenia systemu klasy ERP w firmie

  • zarządzanie zespołem projektowym oraz nadzorowanie i koordynowanie prac wykonywanych w ramach projektu

  • konfigurowanie systemu zgodnie z założonymi celami biznesowymi

  • śledzenie postępów projektu i ich raportowanie

  • udzielanie wsparcia merytorycznego Pracownikom

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane informatyczne

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP-minimum 2 projekty zakończone sukcesem

  • dobra znajomość systemów ERP

  • umiejętność współpracy w zespole

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony lub B2B

  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

  • stabilność zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
11.09.2020

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Kadra zarządzająca