Księgowy ds. rachunkowości

Grupa PKF

Opis stanowiska

Zadania na tym stanowisku to:

  • księgowanie dokumentów źródłowych,

  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,

  • segregacja i archiwizacja dokumentów,

  • fakturowanie sprzedaży,

  • inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i  sprawozdawczości GUS i NBP,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych projektów,

  • kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania

Szukamy osoby posiadającej:

  • wyższe wykształcenie (tytuł magistra lub licencjat/studia podyplomowe) preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki,

  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min.B2

  • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • Mile widziana umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (Comarch, Navision, Symfonia, SAP).

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • szkolenie merytoryczne,

  • szkolenie językowe,

  • prywatna opieka medyczna,

  • spotkania integracyjne, konkursy, eventy,

  • świadczenia urlopowe,

  • program poleceń pracowniczych.

Ostatnia aktualizacja:
28.08.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki