Koordynator projektów ds. rachunkowości (Samodzielny/a księgowy/a)

Grupa PKF

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:

  • nadzorem merytorycznym i organizacyjnym koordynowanych projektów,

  • prowadzeniem procesu wdrażania outsourcingu u Klienta,

  • sporządzaniem deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS i NBP,

  • sporządzaniem sprawozdań finansowych,

  • kontaktem z Klientami w zakresie prowadzonych projektów,

  • kontaktem z urzędami skarbowymi, audytorami oraz innymi instytucjami publicznymi

  • w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania

Dołącz do nas jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki),

  • możesz pochwalić się doświadczeniem na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,

  • dobrze znasz obowiązujące przepisy prawne w zakresie rachunkowości i podatków,

  • posiadasz licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • sporządzałeś/łaś sprawozdania wg UoR,

  • znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie min. B2,

  • pracujesz na programach finansowo-księgowych (przede wszystkim Symfonia oraz inne: Optima, Navision, SAP),

  • masz doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • szkolenie merytoryczne,

  • szkolenie językowe,

  • prywatna opieka medyczna,

  • spotkania integracyjne, konkursy, eventy,

  • świadczenia urlopowe,

  • program poleceń pracowniczych.

Ostatnia aktualizacja:
28.08.2020

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Księgowość / Audyt / Podatki