Specjalista / starszy specjalista ds. rozwoju i innowacji technologicznych (Platforma klasy BPM)

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do zespołu innowacji technologicznych, który zajmuje się wdrażaniem rozwiązań rynkowych, współpracą z dostawcami zewnętrznymi – szukamy relacyjnej osoby, która chce się rozwijać w obszarze na styku biznesu i IT. Jesteśmy wydziałem, który rozwija i utrzymuje platformę wnioskowo-procesową od strony biznesowo-technologicznej. Pracujemy zwinnie, wdrażamy rozwiązania wspierające automatyzację procesów biznesowych. Tworzymy i uzgadniamy z IT koncepcje architektury i rozwoju platformy, powiązania platformy z innymi systemami informatycznymi. Zarządzamy procesem migracji zautomatyzowanych procesów bankowych na środowiska produkcyjne, procesem nadawania uprawnień do platformy, sytuacjami kryzysowymi podczas awarii platformy.

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!

W tej roli będziesz odpowiadać za:

  • wyszukiwanie innowacyjnych rozwiązań rynkowych i ich implementacja w platformie BPM i systemach powiązanych;

  • odpowiedzialność za stały rozwój i optymalizację działania platformy BPM w celu zwiększania możliwości technologicznych i efektywności sprzedażowej;

  • projektowanie rozwiązań technologicznych na potrzeby realizowanych projektów biznesowych;

  • zarządzanie współpracą z jednostkami IT w ramach prowadzonych projektów;

  • zarządzanie procesem integracji systemu BPM i jego modułów z innymi systemami banku;

  • weryfikacja zgłoszeń rozwojowych kierowanych do dostawcy/IT;

  • realizacja projektów z innymi jednostkami banku;

  • raportowanie wydajności/efektywności działania procesów na platformie;

  • raportowanie skuteczności wdrażanych rozwiązań technologicznych;

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w projektowaniu złożonych przepływów w systemach BPM;

  • swobodnie poruszasz się w technologiach SQL, C#;

  • masz doświadczenie we współpracy z dostawcami i jednostkami IT;

  • potrafisz sprawnie korzystać z takich narzędzi jak: JIRA i Wiki (generowanie raportów, tworzenie dashboardów, tablic kanbanowych itp);

  • doskonale posługujesz się Excelem;

  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

Mile widziane:

  • znasz architekturę systemów klasy BPM;

  • znasz notację BPMN 2.0;

  • potrafisz poruszać się w procesach sprzedażowych i rozumiesz oczekiwania klientów;

  • posiadasz znajomość pojęć ekonomicznych z zakresu bankowości – znajomość produktów bankowych, procesów sprzedaży/obsługi posprzedażowej;

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zespole odpowiedzialnym za wyszukiwanie, budowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dla platformy BPM;

  • możliwość zarządzania współpracą z dostawcami zewnętrznymi oraz jednostkami IT w celu rozwoju i utrzymania ciągłości platformy BPM;

  • realny udziału w realizacji projektów technologicznych i biznesowych z jednostkami banku;

  • możliwość współpracy z różnymi jednostkami banku jak i dostawcami zewnętrznymi w zakresie opracowywania i definiowania pomysłów na nowe rozwiązania technologiczne;

Ostatnia aktualizacja:
20.08.2020

Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie