Samodzielna Księgowa

Telcon Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Sprawdzenie poprawności wprowadzanych danych do systemu księgowego
  • Prowadzenie księgowości firmy zgodnie z przepisami prawa podatkowego i rachunkowości

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. VAT, CIT, PIT, itp

  • Sporządzanie sprawozdań GUS i innych

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, itp.)

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • Dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,

  • Znajomość programów księgowych takich WAPRO (fakir, wf-mag) będzie dodatkowym atutem

  • Obsługa komputera (MS Office),

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie w wykonywane prace

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 1/4 etatu, Umowa Zlecenie lub umowę o współpracy (jeśli osoba prowadzi działalność)

  • Elastyczny czas pracy w tym zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
27.08.2020

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki