Księgowa - kasjer

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

  • prowadzenie kasy, przyjmowanie i rozliczanie gotówki

  • umiejętność prowadzenia księgowości komputerowej

  • sporządzanie dokumentów i raportów kasowych

  • sporządzanie krajowych i zagranicznych przelewów bankowych, pilnowanie terminów rozliczeń z kontrahentami

  • kontakt z kontrahentami, uzgadnianie sald i wyjaśnianie rozbieżności

  • przygotowywanie kompensat

  • zakładanie i likwidacja lokat terminowych

  • prowadzenie rejestru gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki rachunkowość, finanse

  • minimum 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku

  • znajomość ustawy o rachunkowości

  • dobra znajomość pakietu MS Office w tym w szczególności Excel

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy ( dokładność, terminowość)

  • niekaralność

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pakiet świadczeń socjalnych ( dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

  • stabilność zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
07.09.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki