Pracownik Magazynowy

LeasingTeam Sp. z o.o

Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Łódź Opoczno Pabianice

Opis stanowiska

Praca dla kobiet oraz mężczyzn!

Miejsce pracy: Głuchów

Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Pabianice, Bełchatów oraz Opoczno.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),

  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.

Wymagania

Zależy nam na osobach, które szukają stałej pracy oraz będą chętne podjąć pracę dwuzmianową.

Mile widziane jest doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji.

Oferujemy

Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Nowoczesny, zautomatyzowany magazyn! 0 dźwigania!

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz comiesięczne premie.

Dofinansowujemy posiłki w kantynie zakładowej (190 zł/miesiąc).

Jest również możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, opieka medyczna itd.).

ZADZWOŃ LUB APLIKUJ!

Ostatnia aktualizacja:
26.08.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja