Pracownik magazynu (m/k)

Trenkwalder

Łódź Bełchatów Pabianice Piotrków Trybunalski Opoczno Tomaszów Mazowiecki Głuchów Sulejów

Opis stanowiska

  • rozmieszczanie towaru w magazynie,

  • weryfikacja zwrotów od klientów detalicznych,

  • wysyłanie paczek do klientów,

  • kompletowanie, pakowanie przesyłek,

  • praca ze skanerem i komputerem - nie jest wymagane doświadczenie.

Wymagania

  • zaangażowanie w pracę,

  • gotowość do pracy zmianowej na podstawie grafiku (2 zmiany po 8 godzin).

Oferujemy

  • pracę w Głuchowie,

  • darmowy dowóz pracowniczy z miejscowości: Łódź, Bełchatów, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Sulejów,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • premię do 20% przyznawaną miesięcznie,

  • ekstra dodatek weekendowy,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • różnorodność zadań,

  • kartę OK System.

Ostatnia aktualizacja:
26.08.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja