Zastępca Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

  • Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

  • Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

  • W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

  • Nasi współpracownicy tworzą grupy projektowe, z powodzeniem kreując i wdrażając innowacyjne marki własne.

Pracując u NAS zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Szeroki pakiet benefitów, m.in.: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karnetu MultiSport, pakiet kulturalny, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Możliwość podjęcia współpracy na cały etat lub część etatu.

Wymagania

Pracując w Skamex odpowiedzialny będziesz za:

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur zgodnie z założeniami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i ich aktualizacja,

  • Opracowywanie dokumentacji systemowej i realizacja działań zgodnie z procedurami systemowymi,

  • Przeprowadzanie analizy ryzyka,

  • Opracowywanie zmian objętych procesem kontroli zmian,

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Szkolenie z procedur systemowych,

  • Nadzór nad procedurą kwalifikacji dostawców i odbiorców hurtowni,

  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem czynności zlecanych podmiotom zewnętrznym,

  • Kontrola procesów wstrzymywania i wycofywania produktów z obrotu,

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Hurtowni.

Oferujemy

Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe farmaceutyczne,

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w aptece lub jako kierownik hurtowni farmaceutycznej,

  • Orientujesz się dobrze w aktualnym prawie farmaceutycznym

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną i zorganizowaną,

  • Umiesz pracować w MS Office,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i doświadczenie w zarządzaniu jakością.

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Farmaceutyka / Biotechnologia, Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja