Operator Wytwórni Mieszanek Mineralno-Asfaltowych

MASFALT Sp. z o.o.

Zgierz

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Zgierzu

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się obsługą wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych podczas codziennych produkcji. Zakres obowiązków obejmować będzie również wydawanie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej.

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;

  • Uprawnienia na zespoły maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych;

  • Sumienności, rzetelności oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Mile widziane: min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

Oferujemy

Oferujemy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Bezpłatne szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień;

  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego na życie;

  • Przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy (odzież, napoje).

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2020

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja