Kierownik Robót Torowych

NES Global Talent

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót torowych

  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja kolejowa)

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności kolejowej

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy na stanowisku Kierownika Robót Torowych lub Kolejowych na zadaniach realizowanych przez PKP

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem

  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji

  • odpowiedzialne i ciekawe zadania

  • pracę z doświadczonym zespołem

Ostatnia aktualizacja:
18.08.2020

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca