Członek Zarządu ds. Operacyjnych

NES Global Talent

Opis stanowiska

Cel stanowiska

Zarządzanie operacyjne deweloperem mieszkaniowym przygotowującym, realizującym i sprzedającym osiedla mieszkaniowe.

Zakres zadań:

  • Zarządzanie, kontrola i bieżący nadzór nad projektami realizowanymi przez spółkę, zarówno od strony technicznej jak i finansowej,

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją projektów w zakresie terminowości zgodnością realizacji z harmonogramu, dyscypliny finansowej, funkcjonalności, zgodności z założeniami budżetowymi,

  • Kreowanie oraz realizacja nowych inicjatyw i projektów sprzedażowych,

  • Czynny udział w procesie ofertowania,

  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu,

  • Współtworzenie i kontrolowanie budżetów kosztów pośrednich działu realizacji,

  • Tworzenie harmonogramów realizacji projektów, nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętymi harmonogramami,

  • Wybór dostawców i podwykonawców,

  • Zarządzanie podległym działem realizacji i montaży,

  • Współtworzenie planów sprzedażowych,

  • Współudział w tworzeniu strategii sprzedaży z uwzględnieniem oceny możliwości sprzedaży i uwarunkowań rynku,

  • Podejmowanie wszelkich działań prowadzących do maksymalizacji rynku oraz zysku spółki.

  • Systematyczne raportowanie z planowanych i realizowanych wizyt handlowych i realizacyjnych,

  • Analiza rozwoju potrzeb i wymagań klientów, zbieranie i aktualizacja danych rynkowych o potrzebach klientów,

  • Gromadzenie, analiza i prezentacja danych o produktach i działaniach konkurencji.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku dyrektorskim zdobyte w branży budownictwa ogólnego

  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycji budowlanych, w tym umiejętność oceny rozwiązań technicznych proponowanych przez wykonawców

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzi

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: umiejętność wyciągania wniosków, proponowania rozwiązań, umiejętność budowania relacji

  • Samodzielność w działaniu

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kategoria B

  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Oferta:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość pracy przy dużym projekcie przemysłowym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
24.08.2020

Doradztwo / Konsulting, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca, Nieruchomości