Specjalista ds. Płac [rekrutacja online]

Contract Administration Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej

  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy

  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac dla Klientów i na potrzeby wewnętrzne

  • Kontakt z klientami (głównie mailowy i telefoniczny)

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 100 osób)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)

  • Rewelacyjną atmosferę w zespole

  • Pyszną kawę

Ostatnia aktualizacja:
06.09.2020

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki