Pracownik kontroli jakości w magazynie

Trenkwalder

Łódź Bełchatów Pabianice Piotrków Trybunalski Opoczno Tomaszów Mazowiecki Głuchów Sulejów

Opis stanowiska

Praca polega na:

  • weryfikacji zwrotu zamówień, przygotowywaniu  zamówień do wysyłki, wysyłaniu zamówień, przyjmowaniu i rozlokowywaniu towaru w magazynie, pracy z komputerem i skanerem - nauczymy od podstaw.

Wymagania

Oczekujemy w zamian:

  • zaangażowania w pracę, gotowości do pracy zmianowej na podstawie grafiku (2 zmiany po 8 godzin), obecności w pracy w dwa weekendy miesięcznie.

Oferujemy

Oferujemy w zamian:

  • darmowy dowóz pracowniczy z miejscowości: Łódź, Bełchatów, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Sulejów,

  • umowę o pracę na pełen etat od zaraz,

  • możliwość uzyskania premii w każdym miesiącu,

  • ekstra dodatek za pracę w weekendy,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • różnorodność zadań,

  • kartę OK System.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2020

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Logistyka / Dystrybucja