Partner Biznesowy IT

Poczta Polska S.A.

Opis stanowiska

 U nas zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,

  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Wymagania

Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • posiadasz doświadczenie w obszarze zarządzania relacjami na styku IT – biznes,

  • posiadasz wiedzę w zakresie architektury rozwiązań IT,

  • posiadasz doświadczenie we współpracy i zarządzaniu dostawcami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi,

  • posiadasz znajomości rynku usług i systemów IT,

  • jesteś osobą skuteczną w działaniu i nastawioną na osiąganie rezultatów,

  • jesteś osobą silnie zorientowaną na klienta, ukierunkowaną na budowanie relacji, współpracę oraz realizację celu,

  • posiadasz wysokie zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów,

  • cechuje Cię wysoka etyka zawodowa i przestrzegane poufności biznesowej.soka etyka zawodowa i przestrzegane poufności biznesowej.

Oferujemy

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • zarządzanie komunikacją w ramach relacji biznes – IT,

  • transformowanie potrzeb biznesowych na projekty i przedsięwzięcia informatyczne w ramach obsługiwanych obszarów biznesowych oraz wsparcie inicjatyw IT,

  • zarządzanie portfelem inicjatyw IT m.in. w oparciu o strategię biznesową oraz podejmowanie działań przygotowawczych w zakresie planowanych inicjatyw informatycznych w danym obszarze biznesowym,

  • identyfikacja ryzyk i problemów oraz rozwiązywanie konfliktów i eskalacji w danym obszarze biznesowym związanych z realizacją projektów, zmian oraz jakością usług,

  • zapewnienie koordynacji prac między klientami biznesowymi,

  • wsparcie, monitorowanie i koordynacja Kierowników Projektów w realizacji projektów w danym obszarze biznesowym (raportowanie statusu, harmonogramu, budżetu),

  • wyznaczanie i koordynowanie prac zespołów projektowych,

  • zapewnienie wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań informatycznych.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

Czekamy na Twoje CV

Ostatnia aktualizacja:
20.08.2020

Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta