Młodszy Analityk Biznesowo - Systemowy

Payarto sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych i systemowych

  • Dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i technicznych zgodnie z przyjętymi standardami

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów

  • Wsparcie wdrożeń systemów IT

  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami i dostawcami

  • Współpraca z zespołami biznesowymi, wdrożeniowymi i programistami

  • Planowanie i prowadzenie testów systemowych

Wymagania

Wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne

  • Doświadczenie z interfejsami (batch, online, H2H)

  • Dobra znajomość MS Excel, pakietu MS Office, Enterprise Architect

  • Praktyczna znajomość programów do dokumentowania wymagań zgodnie z UML i BPMN

  • Praktyczne doświadczenie z bazami danych SQL albo Oracle

  • Płynny angielski w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z biznesem płatniczym

  • Doświadczenie z projektów wdrożeniowych w sektorze finansowym

Oferujemy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Okazję do szybkiego zdobywania wiedzy w profesjonalnym środowisku

  • Możliwość współpracy z liderami sektora płatniczego i fintech

  • Budżet szkoleniowy (rodzaj szkoleń w zależności od potrzeb projektowych)

  • Prywatną opiekę medyczną oraz program Multisport

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

  • Dobrą, nieformalną atmosferę w zespole

  • Kulturę promującą równowagę w życiu prywatnym i zawodowym

  • Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne

Ostatnia aktualizacja:
03.09.2020

Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie