Product Manager

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany system prowizyjny

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która obecnie realizuje duży projekt inwestycyjny

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Miłą atmosferę pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń w zależności od zgłaszanych potrzeb

  • Benefity pozapłacowe: bony świąteczne, dodatek wakacyjny, zniżki na kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie

  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie marketingowe

  • Min. 3-letnie doświadczenie biznesowe

  • Wiedza merytoryczna w kierunku chemia, głównie: chemia przemysłowa i specjalistyczna

  • Umiejętność zarządzania cyklami sprzedaży oraz cyklami życia produktu

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

Oferujemy

Zadania:

  • Generowanie pomysłów na nowe produkty z branży chemii przemysłowej i specjalistycznej

  • Przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku

  • Opracowywanie i wykonywanie planów rozwoju produktu z branży chemii przemysłowej i specjalistycznej

  • Wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących

  • Rozwijanie i wdrażanie własnych, innowacyjnych strategii produktu

  • Przygotowywanie planów sprzedaży, cenników i ofert

  • Tworzenie analiz finansowych dla produktów z branży chemii przemysłowej i specjalistycznej

  • Zbieranie informacji o klientach i potrzebach

  • Prowadzenie szkoleń dla działu handlowego oraz partnerów biznesowych

Ostatnia aktualizacja:
16.08.2020

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR