Listonosz pieszy

Fundacja Aktywizacja

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,

  • doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,

  • praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • praca z ludźmi z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi,

  • rzetelność, sumienność, dokładność,

  • nie jest wymagane doświadczenie.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę,

  • wolne weekendy,

  • pensję zawsze na czas oraz premię,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Administracja publiczna / Służba cywilna, Transport / Spedycja