Analityk Biznesowy

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-3-58001

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Biznesowego ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

-Analiza wymagań biznesowych;
- Optymalizacja procesów biznesowych;
- W przypadku problemów analiza i projektowanie rozwiązań problemów;
-Wdrażanie nowych funkcji, modułów lub interfejsów aplikacji;
- Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:
- Znajomość analizy biznesowej;
- Język: wymagany angielski B2, niemiecki B2/C1;
- Znajomość Agile Software Development / Scrum / Kanban będzie atutem;
- Zdolność analitycznego myślenia;
- Zdolności interpersonalne.

Korzyści:
- Możliwość szkolenia zawodowego i rozwoju (kursy języka angielskiego i niemieckiego; szkolenia techniczne i warsztaty);
- Stabilne zatrudnienie;
- Pakiet świadczeń obejmujący: opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, kartę Sodexo;
- Praca zdalna.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting