Zastępca Głównego Księgowego

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-7-58258

Dla naszego klienta poszukujego kandydatów na stanowisko Zastępcy Głównego/ej Księgowego/ej.

Zakres obowiązków

-Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi (w tym m.in.: deklaracje CIT, VAT, sprawozdanie finansowe, etc.),
-Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych,
-wsparcie głównej księgowej w kwestiach merytorycznych, organizacyjnych i przy zarządzaniu zespołem,
-Przygotowywanie bilansu miesięcznego i sprawozdania rocznego, a także innych raportów zgodnie
z potrzebami Zarządu.

Wymagania:
-Praktyczne doświadczenie w zakresie pełnej księgowości,
-Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
-Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
-Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Korzyści:
-Praca w firmie będącej liderem na rynku,
-Narzędzia niezbędne do pracy,
-Opieka medyczna, karta sportowa, ubepieczenie na życie,
-Możliwość kursów i szkoleń.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt