Senior Java Developer

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-16-57725

Dla naszego Klienta z Łodzi, firmy o stabilnej pozycji na rynku, realizującej kompleksowe projekty z zakresu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Senior Java Developer

Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania:
- udział w realizacji różnorodnych projektów branży finansowej,
- development: tworzenie oraz rozwój nowych rozwiązań,
- aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia produktu końcowego,
- tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
- min. 5 lat profesjonalnego doświadczenia,
- bardzo dobra znajomość Javy oraz rozwiązań Spring,
- doświadczenie z Oracle SQL lub innymi bazami danych,
- znajomość Web Services - REST / SAO,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w ugruntowanej firmie na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
- bogaty pakiet szkoleniowy oraz jasna ścieżka kariery,
- pakiet bonusów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna).

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Budownictwo