Manager Działu Kadr i Płac

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-26-55887

Naszym Klientem jest spółka akcyjna z polskim kapitałem, świadcząca usługi finansowe firmom zewnętrznym.
Aktualnie w związku z rozwojem firma poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Managera Działu Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie i organizowanie pracy działu;
- Nadzór nad obsługą kadrowo-płacową realizowaną w dziale;
- Opracowywanie, wdrażanie i nadzór nad procedurami wewnętrznymi działu w tym procedurami kontroli wewnętrznych;
- Nadzór nad przygotowywaniem statystyk oraz raportów kadrowo-płacowych na potrzeby obsługiwanych podmiotów, instytucji zewnętrznych oraz klientów;
- Nadzór nad przygotowywaniem przelewów wynagrodzeń, należności z umów cywilno-prawnych, należności dla Zarządów i Rad Nadzorczych obsługiwanych w dziale administracji-kadrowo-płacowej spółek i nad przekazywaniem ich na wskazane konta bankowe w posiadanych uprawnień.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, mile widziane studia podyplomowe w zakresie Prawa Pracy;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 15 osób, doświadczenie w pracy w firmach zajmujących się outsourcingiem kadrowo płacowym – warunek konieczny;
- Wiedza z zakresu kadr i płac ;
- Obsługa systemów Kadrowo-Płacowych (pożądane Teta);
- Znajomość języka angielskiego ( poziom B2 ).

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
- Konkurencyjny pakiet benefitów;
- Atrakcyjny system premiowy.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca