Specjalista / Specjalistka ds. Kadr [rekrutacja online]

Contract Administration Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników

  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, etc.)

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr (w tym także na potrzeby GUS)

  • Kontakty z klientami wg potrzeb, również w języku angielskim

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze administracji kadr (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 300 osób)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy

  • Praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)

  • Rewelacyjną atmosferę w zespole

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2020

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry