Kierownik Budowy

Cavatina GW Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,

  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,

  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót

  • i rozliczeń,

  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,

  • bieżące raportowanie o przebiegu prac.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne budowlane,

  • uprawnienia budowlane - warunek konieczny,

  • doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych,

  • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • Preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

  • ciekawą  pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.

Oferujemy

Oferujemy:

  • karta Multisport dla pracownika
    i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla
    pracownika

  • paczki
    świąteczne

  • udział
    w szkoleniach
    i konferencjach związanych
    z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy
    firmowe

  • wyjazdy
    integracyjne

  • pyszna
    kawa

  • atrakcyjne i komfortowe
    biura

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2020

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca