Laborant chemiczny

PGE Energia Ciepła S.A.

Zgierz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych paliw stałych: węgla kamiennego i brunatnego, roztworów wodnych substancji i mieszanin chemicznych.

Wymagania

Od osób zainteresowanych oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego lub policealnego o profilu analitycznym, fizyko-chemicznym lub podobnym.

  • Umiejętności w zakresie obsługi laboratoryjnej aparatury kontrolno-pomiarowej (kalorymetry, analizator podczerwieni, spektrofotometr).

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji Word i Excel dla systemu Windows 10.

  • Odpowiedzialności.

  • Zaangażowania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji na rynku energetycznym.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne z ZFŚS.

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2020

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Kontrola jakości