Specjalista ds. przygotowania kontraktów

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie podwykonawców robót budowlano montażowych i analiza ofert

  • przygotowanie i negocjowanie umów i zleceń na roboty budowlano-montażowe, usługi i dostawy

  • sporządzanie umów podwykonawczych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mile widziane budowlane

  • min.1 rok doświadczenia na w/w stanowisku

  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość j. angielskiego

  • dyscyplina i dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • stabilność zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie