Logistyk / Magazynier

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Łódź - Manufaktura

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • jesteś otwarty na kontakt z ludźmi;

  • potrafisz działać zespołowo;

  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;

  • jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu.

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane).

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową;

  • rozmieszczenie towaru w strefach magazynowych i na hali sprzedaży;

  • kompleksową obsługę klientów w obszarze realizacji zamówień;

  • przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji;

  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

PRACOWNIK MAGAZYNU W SKLEPIE LEROY MERLIN POLSKA ZAPEWNIA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW NA PÓŁKACH I ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW Z PRZYGOTOWANEGO ZAMÓWIENIA.

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja