Położna / Położny

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Centrum Medicover Rydza Śmigłego

ul. Rydza Śmigłego 20

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • studia kierunkowe,

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • chęć do pracy i rozwoju w obszarze położnictwa,

  • kurs cytologii oraz KTG - mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego - mile widziane.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • samodzielną pracę z pacjentkami ciężarnymi,

  • współpracę z lekarzem ginekologiem,

  • wykonywanie badań specjalistycznych,

  • przygotowanie pacjentek do badań.

Oferujemy

Nasza oferta w pigułce:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - min. 1/2 etatu do 1 etatu,

  • elastyczny czas pracy, pracę w trybie zmianowym 12-godzinnym,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover,

  • dobra organizacja pracy oraz jasny podział obowiązków,

  • ścieżka rozwoju - zdobyta wiedza i doświadczenie realnie przekłada się na możliwość awansu.

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna