Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej i Employer Brandingu

Pekao Direct Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Tworzeniu i redagowaniu angażujących treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej (m.in. do newslettera, plakatów, infografik)

  • Wspieraniu wewnętrznych działów w firmie w procesie komunikowania zmian, nowych projektów, inicjatyw

  • Poszukiwaniu, inicjowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań budujących efektywną komunikację wewnętrzną

  • Współtworzeniu i wdrażaniu strategii employer branding

  • Realizowaniu niestandardowych akcji i kampanii wizerunkowych dla pracowników

  • Organizacji aktywności budujących zaangażowanie pracowników (np. konkursy, eventy pracownicze)

  • Obsłudze intranetu i profili społecznościowych firmy

Wymagania

  • Z łatwością pisze i redaguje treści

  • Przykłada uwagę do detali - znajdziesz każdą niespójność i literówkę

  • Ma doskonałe zdolności komunikacyjne

  • Jest kreatywna, szuka nowych rozwiązań i ma głowę pełną pomysłów

  • Posiada wyczucie estetyczne

  • Posiada doświadczenie w obsłudze kanałów social media (LinkedIn, YouTube, Facebook)

  • Samodzielnie i sprawnie organizuje swoją pracę

  • Obsługuje PowerPoint i Excel na zaawansowanym poziomie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

  • Realny rozwój umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną, karta Multisport

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR