Spedytor Krajowy Całopojazdowy

JAS-FBG S.A.

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • kompleksowe organizowanie transportów krajowych całopojazdowych

  • kontakty z klientem, przewoźnikami oraz innymi działami firmy

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną

  • bieżąca analiza i optymalizacja kosztów

Wymagania

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego całopojazdowego

  • bardzo dobra znajomość krajowego rynku TSL

  • motywacja zadaniowa i zaangażowanie, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu

  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne, otwartość i umiejętność pracy w grupie

  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna – Medicover

  • doskonała atmosfera

  • specjalistyczne kursy i szkolenia

  • pakiet benefitów: karta Multisport

  • spotkania integracyjne

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • nowoczesne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja