Kosztorysant

HRSolo

Opis stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, min. średnie techniczne, preferowane o profilu budowlanym

  • 5 letnie doświadczenie w branży budowlanej

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu

  • Znajomość rynku budowlanego

  • Obsługa urządzeń biurowych (komputer, skaner, kopiarka),

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Podstawowa obsługa programu AutoCad oraz Norma

  • Dokładność i skrupulatność

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie w realizowane zadania

Wymagania

Zadania

  • Analizowanie dokumentacji projektowej

  • Zbieranie danych (technicznych, technologicznych, organizacyjnych), które nie zostały uwzględnione w dokumentacji, a mają wpływ na wysokość kosztów

  • Ustalanie nakładów rzeczowych zużycia czynników produkcji

  • Sporządzanie opisu robót w kolejności technologicznej ich wykonania

  • Określanie kosztów bezpośrednich poszczególnych czynników produkcji oraz kosztów pośrednich

  • Kalkulowanie zysku

Oferujemy

Oferta

  • Praca o charakterze stacjonarnym.

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie / umowę o pracę / 1 etat lub część etatu.

  • Ruchomy czas pracy od 7-9 do 15-17.

  • Dobre warunki socjalne oraz odpowiednie narzędzia pracy.

Mile widziane osoby z orzeczoną niepełnosprawnością lub na emeryturze.

Ostatnia aktualizacja:
12.10.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie