Młodszy specjalista ds. kadr

Społeczna Akademia Nauk

Opis stanowiska

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo - płacowego enova

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (akta personalne, ewidencja czasu pracy pracowników, wniosków urlopowych, zwolnienia lekarskie, zasiłki chorobowe, opiekuńcze)

  • rozliczanie czasu pracy,

  • obsługa programu Płatnik (zgłoszenia, wyrejestrowania pracowników)

  • obsługa PPK

  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu

  • nadzór nad badaniami lekarskimi i szkoleniami BHP,

  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, deklaracji do ZUS, US, GUS, PEFRON.

Wymagania

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe,

  • komunikatywność,

  • podstawowe doświadczenie w obszarze kadr i płac oraz chęć dalszego rozwoju,

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o zasiłkach,

  • praktyczna znajomość rozliczania czasu pracy

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz chęć rozwój w zakresie HR

  • odpowiedzialność i systematyczność wykonywanych zadań

  • znajomość programu enova- mile widziana

Oferujemy

NASZA OFERTA

  • pracę w niepełnym wymiarze pracy

  • pełna wyzwań praca w rozwijającej się firmie

  • merytoryczne wsparcie ekspertów w dziedzinie HR

  • wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce

  • przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2020

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki