Specjalista ds. zarządzania projektami międzynarodowymi

Społeczna Akademia Nauk

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie informacji o potencjalnych możliwościach uzyskania dofinansowania w ramach programów międzynarodowych;

  • monitorowanie i raportowanie postępów projektów

  • pisanie wniosków o projekty międzynarodowe i składanie do właściwych instytucji;

  • zarządzanie administracyjne i finansowe wygranymi projektami;

  • nadzór nad realizacją projektów;

  • promowanie uczelni na arenie międzynarodowej

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w międzynarodowym środowisku;

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole projektowym

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze koordynacji projektów międzynarodowych

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2020

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Finanse / Bankowość