Kierowca - Sprzedawca kat. B i C

Bakoma Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki,

  • Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze,

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem,

  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów.

Wymagania

Wymagania:

  • Miejsce zamieszkania w pobliżu wybranego regionu,

  • Prawo jazdy kat. B i/lub C i karta kierowcy,

  • Aktualne badania SANEPID,

  • Umiejętność łatwego wysławiania się i prezentacji słownej.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

  • Atrakcyjne i bardzo konkurencyjne warunki finansowe,

  • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Bardzo dobrą atmosferę,

  • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja