Inżynier Budowy

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych

  • tworzenie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami

  • tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac

  • tworzenie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości

  • współpraca przy tworzeniu ofert i kosztorysów

  • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców

  • kontrolowanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie lub w trakcie studiów inżynierskich

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

  • odpowiedzialność, zaangażowanie w realizowane projekty, dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakiet Office

  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • rozwój osobisty

  • praca od poniedziałku do piątku

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • MultiSport dla pracownika i jego rodziny

  • imprezy integracyjne

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie