Product Manager

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem złożonym z projektantów i asystentów

  • analiza trendów mody i potrzeb klientów w ramach danej kategorii produktowej,

  • analiza rynku i strategii produktowej bezpośredniej konkurencji,

  • wielopłaszczyznowa analiza sprzedaży produktów,

  • współudział w budowie strategii produktowej w zakresie ilościowo-wartościowym i jakościowo-wzorniczym,

  • współudział w planowaniu sprzedaży,

  • zatwierdzanie projektów i wzorów do produkcji,

  • weryfikacja kosztów produkcji oraz ustalanie celów zakupowych,

  • ustalanie detalicznych cen sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość technologii szycia, konstrukcji i modelowania odzieży damskiej

  • znajomość oferty produktowej polskiego rynku odzieżowego, w szczególności markowych sieci detalicznych,

  • umiejętność oceny jakości odszycia odzieży oraz wykorzystanych tkanin i dodatków,

  • praktyczna znajomość cen produkcji odzieży i umiejętność budowy wstępnych kalkulacji kosztów wytworzenia,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z dostawcami,

  • kompetencje analityczne, znajomość Excela

  • znajomość rynku producentów będzie dodatkowym atutem.

  • kreatywność i wyczucie mody

  • dbałość o jakość realizowanych  pod presją czasu zadań.

  • umiejętność kierowania zespołem

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i/ lub pakietu sportowego

  • rabaty pracownicze

  • dogodny dojazd z bezpłatnym parkingiem

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2020

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR