Operator myjni

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • Kompleksowa obsługa myjni

  • Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja pojazdów

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Terminowe wykonywanie zleconych prac

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Punktualność i staranność w wykonywaniu zleconych prac

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Opiekę medyczną

  • Świadczenia ZFŚS

  • Dostęp do pakietów sportowych

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż