Magazynier

LeasingTeam Sp. z o.o

Bełchatów Opoczno Pabianice Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Łódź

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn)

Zapewniamy bezpłatny transport z Twojej miejscowości!

Praca dla kobiet oraz mężczyzn!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),

  • Obsługa zwrotu zamówień,

  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.

Wymagania

  • Zależy nam na osobach, które szukają stabilnego zatrudnienia oraz są gotowe do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (5:45 - 14:00 oraz 15:00 - 23:15).

  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w magazynie.

Oferujemy

  • Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

  • Praca w nowoczesnym magazynie! Bez dźwigania!

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz comiesięczne premie.

  • Dofinansowanie do posiłków - obiady za 1 zł.

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, opieka medyczna itd.).

Ostatnia aktualizacja:
14.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna