Spedytor międzynarodowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Premia miesięczna, uzależniona od zrealizowania planów budżetowych

  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon

  • Sympatyczną atmosferę pracy

  • Biznesowe godziny pracy : 8-16

  • Dużą samodzielność i swobodę podczas wykonywania zadań

  • Rekrutację prowadzimy w kilku lokalizacjach: Wrocław / Łódź / Kraków / Poznań / Grodzisk Mazowiecki

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata

  • Bardzo dobra (min. B2/C1) znajomość języka obcego (preferowane: angielski/niemiecki/włoski/francuski/skandynawskie)

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji, komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa otrzymanych zleceń spedycyjnych

  • Utrzymanie relacji z obecnymi klientami przez ofertowanie wysokiej jakości serwisu i reprezentowanie wysokiej kultury osobistej

  • Pozyskiwanie nowych Klientów firmy poprzez aktywne rozmowy i stały monitoring segmentu klientów firmy

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z przewoźnikami poprzez partnerskie podejście współpracy

  • Stałe raportowanie przełożonemu wyników pracy w sposób ustalony przez przełożonego

  • Sporządzanie ofert i/lub kwotacji dla Klientów

  • Stałe podnoszenie poziomu umiejętności poprzez udział w wybranych szkoleniach, targach

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja