Operatorka / Operator maszyn produkcyjnych

Work Service S.A.

Pabianice Łódź Ksawerów

Opis stanowiska

  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji

  • Systematyczne prowadzenie rejestru prac produkcyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi maszyn produkcyjnych

  • Dokładność oraz sumienność

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę:

  1. I umowa na okres 7 miesięcy

  2. II umowa na rok czasu

  3. III umowa na czas nieokreślony

  • Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

  • Kwartalny system premiowy w wysokości 10% od osiągniętych dochodów

  • Zniżki obiadowe

  • Dodatkowe środki w systemie elektronicznym do wykorzystania na teatr, kino itp.

  • Karta sportowa

  • Prywatna opieka medyczna Ubezpieczenie grupowe

  • Środki z ZFŚS

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja